Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 6. března 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Expediční kamera 2015; Veřejné zasedání ZM; S tvojí dcerou ne. 

Expediční kamera 2015.

Horolezecký oddíl a Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás zvou na filmový festival "Expediční kamera". Filmový festival se uskuteční ve dnech 6. - 7. března 2015 v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Začátek je po oba dva dny v 18:00 hodin. V pátek 6. března 2015 vystoupí jako host horolezec Petr "Miska" Mašek s přednáškou o expedici "K2". Vstupenky jsou slosovatelné o věcné ceny. Přijďte si užít nevšední zážitky. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu. 


Veřejné zasedání zastupitelstva města.

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 11. března 2015 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 


S tvojí dcerou ne.

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na veselohru Antonína Procházky "S tvojí dcerou ne" v podání divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou, která koná ve čtvrtek 12. března 2015 v 19:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je 50,- Kč. Vytvořeno 6.3.2015 9:23:56 | přečteno 619x | irena.libalova
load