Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 6. března 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; ZiPS - nedělní pohádka; Dovolená v lékárně; Uzavření gynekologické ordinace

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký akční film BLÍŽENEC. Snímek posouvá filmové hranice, neboť jedna z hlavních postav je kompletně digitální. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 6. března 2020 od 19:00 hodin.


ZiPS - nedělní pohádka 

Pohádku Čert to vzal zahrají v neděli 8. března 2020 Čmukaři z Turnova. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v 1. patře Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Dovolená v lékárně

V době jarních prázdnin od 9. března do 13. března 2020 bude z důvodu dovolená zavřená lékárna v Hodkovicích nad Mohelkou.


Uzavření gynekologické ordinace

Ve středu 11. března 2020 bude gynekologická ordinace MUDr. Jana Aulehle v Hodkovicích nad Mohelkou uzavřena. Ordinace v Liberci zůstává otevřená. 


Vytvořeno 7.3.2020 12:17:26 | přečteno 217x | irena.libalova
load