Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 6. prosince 2019, 11:00 a 17:00

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Musica Fortuna 

Veřejné zasedání ZM

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 11. prosince 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na filmové drama režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče. Film je přístupný od 18 let. Představení se uskuteční v pátek 6. prosince 2019 v 19:00 hodin.


Adventní koncert Musica Fortuna

V neděli 8. prosince 2019 od 19:00 hodin se koná v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou letošní druhý adventní koncert. Těšit se můžete na vystoupení souboru Musica Fortuna. Vytvořeno 11.12.2019 8:35:34 | přečteno 308x | irena.libalova
load