Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 6. října 2017, 11:00 hod a v 17:00 hod

42. ročník Faistauerova memoriálu; Jizerské trio Šraml; Restaurace Na Koupališti


42. ročník Faistauerova memoriálu

SK Hodkovice n. M. - oddíl lyžování Vás srdečně zve na 42. ročník Lesního běhu Faistauerova memoriálu, který se uskuteční v sobotu 7. října 2017 ve Skalním údolí. Start mládežnických kategorií je v 9:30 hodin. Podrobnosti a rozpis najdete na plakátech a nebo na webových stránkách www.burin.cz, kde v sekci Lesní běh je spuštěna i elektronická registrace, a zde se můžete také přihlásit a využívat tak zvýhodněné startovné. Přihlášení závodníků bude samozřejmě probíhat i v sobotu průběžně před startem jednotlivých kategorií. Závod se běží po lesních cestách v Městském lese. Závodí se podle pravidel lyžování. Přijďte si zaběhat, těšíme se na Vás. 


Jizerské trio Šraml

Hospůdka U Bubáka  Vás zve v pátek 13.října 2017 od 15:00 hod na posezení s hudbou a tancem s hudební skupinou Šraml.


Restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá vepřové hody od pátku 13. do neděle 15. října 2017. V pátek 13. října 2017 od 19:00 hod.  hraje živá hudba . V pátek je otevřeno od 11:00 hod. a v sobotu a v neděli od 10:00 hod. 

Vytvořeno 6.10.2017 11:05:23 | přečteno 309x | jana.mizerova
load