Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 7. února 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Filmové představení Maharal, tajemství talismanu; Hasičský bál; Maškarní karneval.

Filmové představení Maharal, tajemství talismanu

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou zve všechny diváky na český dobrodružný fantasy film pro celou rodinu Maharal, tajemství talismanu. Představení se uskuteční dnes v pátek 7. února 2013 v 19:00 hodin. 


Hasičský bál

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 8. února 2014 v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou HASIČSKÝ BÁL. K tanci a poslechu hraje skupina Krakatit. Začátek je ve 20:00 hodin. Vstupné 100 Kč. Všichni jste srdečně zváni.


Maškarní karneval

Rodinný klub Motýlek Hodkovice nad Mohelkou pořádá v neděli 9. února 2014 od 15:00 hodin v kulturním domě Maškarní karneval. Připraveny jsou: soutěže, dětská diskotéka, odměny pro děti v maskách. Moderovat a hrát bude Honza Nesvačil. Vstupné: masky zdarma, ostatní 30 Kč.

Vytvořeno 7.2.2014 10:27:45 | přečteno 871x | irena.libalova
load