Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 8. července 2016, 11:00 a 17:00 hod.

Taneční zábava - restaurace Na Koupališti; Penzion IDEAL Jílové

Taneční zábava - restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti pořádá v sobotu 9. července 2016 od 17:00 hodin taneční zábavu. Hraje skupina KRAKATIT (Jiří Bláha). Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Penzion IDEAL Jílové

Penzion IDEAL, Jílové 86 Vás zve k návštěvě hospůdky. Otevřeno je každý čtvrtek, pátek a sobotu vždy od 11:00 do 22:00 hodin. Těší se na Vás provozovatelé.


Vytvořeno 8.7.2016 9:54:38 | přečteno 563x | irena.libalova
load