Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 9. listopadu 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Ustavující zasedání ZM; Pozvánka do kina; Divadelní představení Babička a bráška králík; Divadelní představení Ostrov panenek; Svatomartinské hody  v restauraci Na Koupališti; Kastrace divokých koček

Ustavující zasedání ZM

Ustavující zasedání nově zvoleného Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná v pondělí 12. listopadu 2018 od 18:00 hodin v městském kině. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky českého filmu na komedii Dvě nevěsty a jedna svatba. Představení se uskuteční v  pátek 9.listopadu 2018 v 19:00 hodin. Od 18:00 hodin bude zároveň v předsálí kina zahájena výstava obrazů Simony Karlovcové a Anity Blažkové pod názvem Něco mezi nebem a zemí… Vernisáž je veřejně přístupná a všichni jste srdečně zváni.


Divadelní představení Babičky a bráška králík

Divadelní soubor "U kafíčka" Vás srdečně zve na představení Babičky a bráška králík, které se uskuteční v pondělí 12. listopadu 2018 v 10:00 hodin v

kavárničce Domu s pečovatelskou službou v Hodkovicích nad Mohelkou.


Divadelní představení Ostrov panenek

Divadelní soubor Rendez-vous z Gymnázia Turnov Vás zve na představení Ostrov panenek, které se koná v sobotu 10. listopadu 2018 od 18:00 hodin v městském kině.


Svatomartinské hody v restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vám v pátek 9. listopadu 2018 po celý den nabídne svatomartinské husy a svatomartinské víno. Od 19:00 hodin zahraje hudební skupina MUDr. Srny. Všichni jste srdečně zváni.

Od pondělí 12. listopadu začíná v restauraci předprodej vstupenek na akci Silvestr před Silvestrem pořádanou 15. prosince 2018.


Kastrace koček

Město Hodkovice nad Mohelkou upozorňuje chovatele koček, že v termínu 12. a 13. listopadu 2018 v nočních hodinách je naplánován v lokalitě ulic Pražská a Riegrova odchyt divokých koček. Důvodem odchytu je jejich kastrace, poté budou opět vypuštěny v dané lokalitě. Domácí kočky doporučujeme nechat doma. Divoké alespoň dva dny před odchytem nekrmit.Vytvořeno 9.11.2018 11:16:07 | přečteno 263x | irena.libalova
load