Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 9. prosince 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM Hodkovice nad Mohelkou; Pozvánka do kina; Hudební Vánoce s Bárou Basikovou; Vánoční Oldies party

Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

8. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 14. prosince 2016 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na webových stránkách města a na plakátech. 

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americký animovaný film o nejlepším psím kamarádovi SNOOPY A CHARLIE BROWN. PEANUTS VE FILMU. Film promítáme v pátek 9. prosince 2016 v 18:00 hodin.


Hudební Vánoce s Bárou Basikovou

V neděli 11. prosince 2016 se uskuteční v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou třetí adventní koncert nazvaný Vánoce s Bárou Basikovou. Společně se známou zpěvačkou vystoupí i sbor žáků ZŠ Hodkovice nad Mohelkou. Začátek koncertu je v 18:00 hodin.


Vánoční Oldies party

Restaurace KáDéčko v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na Vánoční Oldies party konanou dne 17. prosince 2016. Akce začíná ve 20:00 hodin . Jako host večera vystoupí živě ve 22:00 hodin  kapela S.R.O. Vstupné zdarma. Kolektiv KáDéčka se na Vás všechny již těší.


Vytvořeno 9.12.2016 12:35:19 | přečteno 346x | irena.libalova
load