Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 10.března 2014, 11:00 a 15:30 hodin

e-Aukce; Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho; Nález mobilního telefonu; Prodej točené zmrzliny.

e-Aukce

Oznamujeme občanům, že Město Hodkovice nad Mohelkou připravuje 2. kolo e-Aukce - aukce energií. Informační dny pro občany se konají každé březnové pondělí od 14:00 do 17:00 hodin  v kanceláři místostarostky paní Markéty Khauerové v přízemí Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. 


Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na představení divadelního souboru VOJAN Hrádek nad Nisou nazvané Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho. Představení se koná v úterý 11. března 2014 od 19:00 hodin v městském kině. Vstupné je 50 Kč. 


Nález mobilního telefonu

Oznamujeme občanům, že se našel mobilní telefon. Bližší informace na městském úřadu u pí Matějkové.


Zahájení prodeje točené zmrzliny

Restaurace Na Křižovatce Hodkovice nad Mohelkou zahájila v pátek 7. března 2014 prodej točené zmrzliny. Všichni jste srdečně zváni. 


Vytvořeno 10.3.2014 12:44:43 | přečteno 819x | irena.libalova
load