Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 10. prosince 2012, 13:30 hodin

Oddíl SPV - zrušení cvičení; Canzonetta - středa 12. prosince 2012; Veřejné zasedání ZM

Oddíl SPV - zrušení cvičení

Oddíl SPV oznamuje, že dnešní cvičení rodičů s dětmi a cvičení mladšího a staršího žactva se nekoná. Děkujeme za pochopení.


Canzonetta - adventní koncert

Tradiční adventní koncert pěveckého sboru Canzonetta se uskuteční v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou již tuto středu 12. prosince 2012 od 18:00 hodin.


Veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná tuto středu 12. prosince 2012 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.

Vytvořeno 10.12.2012 13:49:59 | přečteno 1070x | irena.libalova
load