Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 10. září 2012, 15:30 hodin

Dovolená MUDr. Jan Aulehle; Zrušení zájezdu do IKEA; 4. veřejné zasedání ZM Hodkovice nad Mohelkou

Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Upozorňujeme pacientky MUDr. J. Aulehleho, že gynekologická ambulance je ve středu 12. září 2012 uzavřena z důvodu čerpání dovolené.


Zrušení zájezdu do IKEA

Vážení zájemci, dovolte, abychom Vás informovali o zrušení zájezdu do obchodního domu IKEA, který  se měl uskutečnit v neděli 16. 9. 2012. Zájezd byl zrušen z důvodu nedostatečného zájmu. Děkujeme za pochopení.


4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

se koná ve středu 12. září 2012 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.

Vytvořeno 10.9.2012 16:25:36 | přečteno 1260x | irena.libalova
load