Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 12. května 2014, 15:30 hodin

Cvičení dětí oddílu SPV; MUDr. Jan Aulehle - dovolená.

Cvičení dětí oddílu SPV

Oznamujeme občanům, že dnešní cvičení dětí oddílu SPV a následně každé pondělí od 17:30 do 18:30 hodin se koná na hřišti za Základní školou v Hodkovicích nad Mohelkou a při nepřízni počasí v prostorách Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou.


MUDr. Jan Aulehle - dovolená

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že gynekologická ordinace bude tuto středu 14. května 2014 uzavřena z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení. 

Vytvořeno 12.5.2014 12:19:04 | přečteno 806x | irena.libalova
load