Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 18. listopadu, úterý 19. listopadu a středa 20. listopadu 2013, 16:00 hodin

Sběrný dvůr Pelíkovická ulice uzavřen z důvodu nemoci; Veřejné zasedání zastupitelstva města - středa 20. listopadu 2013

Sběrný dvůr Pelíkovická ulice

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici je tento týden v úterý a ve čtvrtek uzavřen z důvodu nemoci. Děkujeme za pochopení.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

8. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 20. listopadu 2013 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.

Vytvořeno 18.11.2013 9:41:01 | přečteno 895x | irena.libalova
load