Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 19. prosince 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Autogramiáda knihy Václava Zajíčka; Lesní setkání ve Skalním údolí

Autogramiáda knihy Václava Zajíčka

Ve středu 21. prosince 2016 od 14:00 do 16:00 hodin proběhne v cukrárně na náměstí v Hodkovicích nad Mohelkou autogramiáda knihy "Moje Hodkovice", jejímž autorem je Ing. Václav Zajíček. Knihu je možné zakoupit přímo na místě.


Lesní setkání 

Zveme všechny 20. prosince 2016 mezi 10. a 15, hodinou na lestní setkání ve Skalním údolí. Budeme společně zpívat koledy, vařit čaj na ohni, péct jablka. Užijeme si vánoční tvoření a divadlo. Ozdobíme stromky zvířátkům. Váš Lesní klubík Motýlek

Vytvořeno 19.12.2016 10:22:54 | přečteno 385x | irena.libalova
load