Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 3. září 2012, 15:30 hodin

Zahájení topné sezony. 

Z důvodu zahájení topné sezony od 1. 9. 2012 žádáme nájemníky panelových domů na sídlišti Podlesí, aby otevřeli termostatické hlavice svých radiátorů v bytech a v horních patrech si topení odvzdušnili. V úterý 4. 9. 2012 bude topení dopuštěno a natlakováno na provozní tlak. Vytápění bude zahájeno, pokud 3 dny po sobě poklesne průměrná denní teplota pod 12°C, tak jak určuje příslušná vyhláška. Děkujeme.

Vytvořeno 3.9.2012 16:56:35 | přečteno 1229x | irena.libalova
load