Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pondělí 6. května 2013, 15:45 hodin

Přeložení cvičení malých dětí; Restaurace KáDéčko - MS v ledním hokeji na plátně, Májová taneční zábava; Hasičská soutěž - Záskalí 2013

Cvičení malých dětí

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl SPV oznamuje, že dnešní cvičení malých dětí je z důvodu nepříznivého počasí přeloženo do prostor RK Motýlek.


MS v ledním hokeji na plátně

Restaurace KáDéčko v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na zápasy MS v ledním hokeji, které se budou promítat na plátno s obrazem o rozměrech 4x3 metry v salónku restaurace. Přijďte vytvořit skvělou sportovní atmosféru a užít si hokejové zápasy, jako byste seděli v hledišti.

Májová zábava

V sobotu 11. května 2013 jste zváni do Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou, kde se koná Májová zábava. Po celý večer Vám bude hrát skupina Jiřího Bláhy KRAKATIT. Rezervace stolů je možná přímo v restauraci KáDéčko nebo na tel. čísle 722 012 415.


Hasičská soutěž - Záskalí 2013

V sobotu 11. května 2013 od 9:30 hodin se koná pod kulturním domem na Záskalí hasičská soutěž - Záskalí 2013. Zábava a občerstvení zajištěno. Srdečně zve SDH Záskalí.

Vytvořeno 6.5.2013 16:18:39 | přečteno 1221x | irena.libalova
load