Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. března 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Knihovna babiček; Přátelské posezení; Prodejna na sídlišti opět otevřena

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na třetí pokračování úspěšné romantické komedie o věčné smolařce tentokrát pod názvem DÍTĚ BRIDGET JONESOVÉ.. Představení se uskuteční v pátek 3.března 2017 v 19 hodin.


Knihovna babiček

Přijďte ve středu 8. března 2017 od 17 hodin oslavit Mezinárodní den žen relaxací s antistresovými omalovánkami, mandalami a posezením s kamarádkami. S sebou vezměte dobrou náladu, vše ostatní pro Vaši pohodu zajistíme. Vnoučata jsou vítána.


Přátelské posezení

Restaurace Arcivévoda Štěpán Vás srdečně zve na Přátelské posezení při kávě, vínečku, pivečku a písničkách našeho mládí s hudebním doprovodem Jizerského Tria - ŠRAML. Posezení se koná v pátek 3. 3. 2017 od 15 do 18 hodin. 


Prodejna na sídlišti opět otevřena

Oznamujeme občanům, že byla znovu otevřena prodejna potravin na sídlišti Podlesí.

Vytvořeno 1.3.2017 14:46:36 | přečteno 279x | irena.libalova
load