Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. července 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavírka silnice; Pozvánka na nohejbalové utkání; Pozvánka do kina.

Uzavírka silnice. 

Z důvodu úplné uzavírky silnice v obci Žďárek od 1.7.2015 do 6.9.2015 platí ode dneška výlukový jízdní řád na autobusové lince Liberec-Hodkovice n. M.-Turnov. Více na webu města, na inzertní tabuli v chodbě radnice a na autobusových zastávkách. 


Pozvánka na nohejbalové utkání. 

V rámci přeboru Libereckého kraje se koná dnes 1. července 2015 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti  nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice n. M. a  SKP Šaolíni Jablonec. Občerstvení je zajištěno. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký romantický film natočený podle stejnojmenného bestselleru  PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI. Doporučená přístupnost je 15 let. Představení se uskuteční v pátek 3.července 2015 od 19.00 hodin.

Vytvořeno 1.7.2015 9:27:28 | přečteno 583x | irena.libalova
load