Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. června a pátek 3. června 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; SK Hodkovice nad Mohelkou - SKP Maják ŠAOLÍNI

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na film Filipa Renče LÍDA BAAROVÁ. Představení se uskuteční v pátek 3.června 2016 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


SK Hodkovice nad Mohelkou - SKP Maják ŠAOLÍNI

SK Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás srdečně zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje, které se koná v pátek 3. června 2016 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti.

Vytvořeno 1.6.2016 15:09:39 | přečteno 434x | irena.libalova
load