Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. listopadu 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Veřejné zasedání ZM; Zahájení Zimní pohádkové sezóny 2017 (ZiPS)

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na další dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa. Tentokrát se ocitá tváří v tvář pirátským duchům v americkém filmu PIRÁTI Z KARIBIKU:SALAZAROVA POMSTA. Představení se uskuteční v pátek 3. listopadu 2017 v 19:00 hodin.


Veřejné zasedání zastupitelstva města

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 1. listopadu 2017 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech nebo na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 


Zahájení Zimní pohádkové sezóny 2017 (ZiPS)

Pro Vaše děti i pro Vás připravil OS KOVO Monroe a HAD v Klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou na každou neděli vždy od 15:00 hodin divadelní představení. Od prosince do února, možná až do začátku března Vás srdečně zveme na pohádku, někdy i s malou výtvarnou dílničkou. Vstupné je dobrovolné. V letošní sezóně je však připravena ještě novinka, losování o dobroty a ceny za pěkný obrázek, který namalujete a odevzdáte po každém zhlédnutém představení. My na dalším představení vylosujeme 3 nejlepší malíře. A to není všechno - na konci celé Zimní pohádkové sezóny čeká krásná odměna pro nejpilnějšího diváka. Na prvním představení dostanete kartičku a můžete do ní sbírat razítka za každou návštěvu. Na konci - po posledním představení, budete odměněni za nejvyšší počet razítek. Délka představení je v průměru 25 - 45 minut. Všechna představení jsou rodinná a vhodná pro děti od 2,5 do 99 let.

Program Zimní pohádkové sezóny začne 3. prosince 2017 příběhem o tom,jak i malý popleta CHAMELEON LEON může zachránit kamarády z nebezpečí a pokračovat bude další neděli 10. prosince pohádkami z Podještědí, kde se dozvíte, co se děje a může stát v kraji pod Ještědem. TŘI podještědské pohádky - Hřiště skřítků, O hádavé ženě, Zlaté listí zahraje Darina Martinovská. Po pohádce si můžete vyrobit skřítka. Po Vánocích, hned první neděli v lednu se opět můžete těšit na divadlo a pohádky. 


Vytvořeno 1.11.2017 14:08:56 | přečteno 265x | irena.libalova
load