Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. října a pátek 3. října 2014, 11:00 a 17:00

Pozvánka do kina; 39. ročník Lesního běhu - Faistauerův memoriál; Ztracený kocourek - žádost o pomoc.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na animovanou sci-fi komedii USA o zloduchovi jménem Gru, který obklopen armádou malých uličnických přisluhovačů, plánuje největší loupež na Zemi. Chce ukrást Měsíc. Představení se uskuteční v pátek 3. října 2014 od 19:00 hodin.


39. ročník Lesního běhu - Faistauerův memoriál

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou zve všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu na 39. ročník Lesního běhu - Faistauerův memoriál, který se koná v sobotu 4. října 2014 ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou. Prezentace je v místě závodu od 9:00 hodin, start dětských kategorií od 9:30 hodin. Start závodu mužů je naplánován na 11:00 hodin. Vyhlašování výsledků bude probíhat průběžně mezi starty jednotlivých kategorií.


Žádost o pomoc - ztracený kocourek

Žádáme občany o pomoc, ztratil se kocour černobílé barvy slyšící na jméno Mikeš. Pohyboval se v okolí Kostelního vrchu. Případné informace volejte na tel. číslo 607 570 833 nebo na MěÚ Hodkovice nad Mohelkou. Za každou informaci majitelka předem moc děkuje.  


Vytvořeno 1.10.2014 14:02:30 | přečteno 694x | irena.libalova
load