Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. února a pátek 3. února 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Posezení u "Arcivévody Štěpána"

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny malé i velké diváky na americkou animovanou komedii LOVECKÁ SEZÓNA:STRAŠPYTEL, ve které se budou zvířátka snažit zbavit svého kamaráda grizzlyho strachu metodou strašení. Představení se uskuteční v pátek 3.února 2017 v 18:00 hodin.


Posezení u "Arcivévody Štěpána"

Spolek rodáků a přátel Hodkovic doporučuje a restaurace U Arcivévody Štěpána srdečně zve v pátek 3. února 2017 od 15 do 18 hodin na podvečerní přátelské posezení. Jizerské trio ŠRAML - saxofon, bicí, harmonika, jsou zárukou dobré zábavy a tance.

Vytvořeno 6.2.2017 14:31:27 | přečteno 324x | irena.libalova
load