Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. a pátek 12. června 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka ke Štěpánovi.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky fantasy na nový film v koprodukci Velké Británie a USA  -  SEDMÝ SYN, ve kterém stateční hrdinové čelí nástrahám Královny čarodějnic. Představení se uskuteční v pátek 12.června 2015 od 19.00 hodin.


Pozvánka ke Štěpánovi.

Dovolujeme si Vás pozvat do znovu otevřené restaurace Hotelu Arcivévoda Štěpán na našem náměstí, kde jsme pro Vás připravili nové menu. Přicházíme s pestrou nabídkou hotovkové kuchyně. Vše vaříme z čerstvých surovin. Dále jsme pro stálé hosty připravili bonus ve formě akčních slev. A začínáme už tento pátek akcí tatarák s 1 pivem za zajímavou cenu. Rádi Vás u nás přivítáme. Těší se na Vás kolektiv zaměstnanců.

Vytvořeno 10.6.2015 9:22:20 | přečteno 511x | irena.libalova
load