Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. a pátek 12. října 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Faistauerův memoriál; Vepřové hody Na Koupališti

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ. Představení se uskuteční v pátek 12. října 2018 od 19:00 hodin.


Faistauerův memoriál

SK Hodkovice nad Mohelkou - oddíl lyžování Vás srdečně zve na 43. ročník Lesního běhu Faistauerův memoriál, který se koná v sobotu 13. října 2018 od 8:30 hodin ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou. Závodí se podle pravidel lyžování o hodnotné ceny. Bližší informace najdete na www.burin.cz.


Vepřové hody Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti pořádá v pátek 12. října 2018 vepřové hody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.Vytvořeno 10.10.2018 16:22:11 | přečteno 301x | irena.libalova
load