Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. července 2013, 15:00 hodin

Restaurace Na Koupališti - páteční grilování; Gynekologická ambulance - dovolená

Grilování s živou hudbou

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na grilování s živou hudbou, které se koná tento pátek 12. července 2013 od 18:00 hodin. Personál restaurace se těsí na Vaši návštěvu.


Gynekologická ambulance - dovolená

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že gynekologická ambulance bude ve středu 17. a 24. července 2013 uzavřena z důvodu dovolené.

Vytvořeno 10.7.2013 13:46:10 | přečteno 935x | irena.libalova
load