Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. června a pátek 12. června 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání 

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou komedii o veterináři, který rozumí řeči zvířat  DOLITTLE.  Představení se uskuteční v pátek 12. června 2020 od 18:00 hodin.


Nohejbalové utkání 

SK Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje 2020 SK Hodkovice nad Mohelkou - Příšovice, které se uskuteční na antukových kurtech na kluzišti v pátek 12. června 2020 od 17:00 hodin. Občerstvení je zajištěno. 

Vytvořeno 10.6.2020 9:40:29 | přečteno 261x | irena.libalova
load