Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. dubna a pátek 12. dubna 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření sběrného dvora v Mánesově ulici; Den otevřených dveří v mateřské škole; Dovolená MUDr. Pacltová

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky filmů studia Marvel na americký akční sci-fi film VENOM. Představení se uskuteční v pátek 12. dubna 2019 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je 12 let.


Uzavření sběrného dvora v Mánesově ulici

Sběrný dvůr v Mánesově ulici je od 1. dubna 2019 z technických důvodů uzavřen. Obyvatelé Hodkovic nad Mohelkou, kteří mají zaplacený poplatek za odpady na aktuální období, mohou i nadále vozit odpady na sběrný dvůr v Pelíkovické ulici. Podnikatelé a občané jiných obcí musí využít k odevzdání odpadů jiný sběrný důr (např. sběrný dvůr Vesecko u Turnova, Liberec, Jablonec nad Nisou). Více informací najdete na webových stránkách města.


Den otevřených dveří v mateřské škole

Den otevřených dveří v Mateřské škole Hodkovice nad Mohelkou se koná v pondělí 15. dubna 2019 od 8:30 do 10:00 hodin a od 13:00 do 16:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni!


Dovolená MUDr. Pacltová

MUDr. Karolína Pacltová oznamuje svým pacientům, že v týdnu od 15. do 18. dubna 2019 bude ordinace otevřena v pondělí beze změny a v úterý pouze d 7:00 do 12:00 hodin. V ostatních dnech zastupuje MUDr. Srna.Vytvořeno 10.4.2019 15:06:22 | přečteno 289x | irena.libalova
load