Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. prosince 2014, 11:00 a 17:00 hodin

5. veřejné zasedání ZM; Vánoční představení žáků ZŠ; Pozvánka do kina; O pejskovi a kočičce; Fortuna Musica

Veřejné zasedání zastupitelstva města

5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 10. prosince 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Všichni jste srdečně zváni. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových plochách ve městě a webových stránkách města.


Vánoční představení žáků ZŠ

ZŠ T. G. M. v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na Vánoční představení, které se koná v pátek 12. prosince 2014 v areálu školy. 1. představení je od 17:00 hodin a 2. představení od 18:00 hodin. V přízemí hlavní budovy školy bude instalována výstava výtvarných prací žáků, kterou můžete shlédnout před každým představením. Těší se na Vás učitelé a žáci ZŠ.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou norskou pohádku pro celou rodinu MAGICKÉ STŘÍBRO – HLEDÁNÍ KOUZELNÉHO ROHU, ve které i skřítkové zažívají veliká dobrodružství. Film uvedeme v pátek 12. prosince 2014 v 19.00 hodin v českém znění.


O pejskovi a kočičce

NAše HOdkovické LOUtkové uvádí pohádku "O pejskovi a kočičce". Představení se uskuteční v neděli 14. prosince 2014 ve 14:30 a v 16:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou v Klubovně a zkušebně HADu (1. patro).


Musica Fortuna  

Třetí adventní neděle a třetí koncert v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou, tentokrát se můžete těšit na vystoupení turnovského smíšeného pěveckého sboru Musica Fortuna. Začátek koncertu je opět v 18:00 hodin.
Vytvořeno 10.12.2014 15:57:53 | přečteno 630x | irena.libalova
load