Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. srpna 2016, 11:00 a 17:00 hod.

Ukliďme si Městký les; Pozvánka do kina.

Ukliďme si Městský les

Další z mnoha akcí Hodkovického léta her a zábavy 2016 se uskuteční ve čtvrtek 11. srpna 2016. V 17:00 hodin se sejdeme na travnatém hřišti za sídlištěm Podlesí, společně se projdeme po lese a u toho sebereme vše, co tam nepatří (rukavice s sebou). Těšíme se, že se k nám připojíte.


Pozvánka do kina

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou a Kulturní dům v Hodkovicích nad Mohelkou zvou všechny zájemce na druhé letní promítání, které se uskuteční v pátek 12. srpna 2016 v 21:30 hodin na zahradě KáDéčka. Přijďte se bavit a bát při sledování mysteriózního hororu USA ČARODĚJNICE, který se odehrává v americké divočině v polovině 17. století. V případě nepříznivého počasí promítáme v sále kulturního domu. V ceně vstupného, které činí 80 Kč, jsou zahrnuty nápoje zdarma v hodnotě 50 Kč. Na letním promítání se sponzorsky podílí Železářství Bradáč a stavební firma J&J.

Vytvořeno 12.8.2016 7:57:12 | přečteno 400x | irena.libalova
load