Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. září 2014 a pátek 12. září 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Kurz angličtiny pro dospělé; Pozvánka do kina; Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici.

Kurz angličtiny pro dospělé

ZŠ TGM v Hodkovicích nad Mohelkou organizuje i v letošním roce Kurz angličtiny pro dospělé. Kurz je určen mírně pokročilým zájemcům. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle: 730 109 927, na e-mailové adrese: banghova@zshodkovice.cz nebo na zahajující schůzce. Začátek kurzu je ve středu 17. září 2014 v 17:15 hodin v základní škole. Kurzovné je 2700,- Kč na školní rok.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na českou pohádku s Bolkem Polívkou v hlavní roli KOVÁŘ Z PODLESÍ.  Představení se uskuteční v pátek 12. září v 19.00 hodin. Pravidelní diváci mohou i v letošním roce využívat slevové kartičky.
V předsálí kina je instalována výstava fotografií z letních dětských táborů, kterých se zúčastnily převážně hodkovické děti. Výstavu si můžete prohlédnout před každým filmovým představením až do konce listopadu.


Uzavření sběrného dvora v Pelíkovické ulici

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude tuto sobotu 13. září 2014 z důvodu nemoci uzavřen. Děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 10.9.2014 9:22:14 | přečteno 770x | irena.libalova
load