Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. března 2015, 11:00 a 17:00 hodin

2. veřejné zasedání ZM; Pozvánka na divadelní představení; Pozvánka do kina; Dětský maškarní karneval; Restaurace Na Křižovatce - jehněčí hody; Mimořádná změna jízdního řádu.

Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou.

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 11. března 2015 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech na výlepových plochách ve městě a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast. 


Pozvánka na divadelní představení.

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na veselohru Antonína Procházky "S tvojí dcerou ne" v podání divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou, která koná ve čtvrtek 12. března 2015 v 19:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je 50 Kč. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce příběhů kocoura Garfielda na americkou animovanou komedii GARFIELDŮV FESTIVAL HUMORU. Představení se uskuteční v pátek 13. března 2015 v 19:00 hodin.


Dětský maškarní karneval. 

Rodinný klub Motýlek , o. s., Hodkovice nad Mohelkou pořádá v neděli 15. března 2015 od 15:00 hodin v kulturním domě Dětský maškarní karneval. Dětské i dospělácké masky mají vstup zdarma, ostatní 30 Kč. Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu. 


Jehněčí hody.

Restaurace Na Křižovatce pořádá tento víkend jehněčí hody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 


Mimořádná změna jízdního řádu. 

Z důvodu opakovaného zpožďování ranního školního spoje z Hodkovic nad Mohelkou do Českého Dubu a tím způsobeného pozdního příchodu dětí do ZŠ dochází od pondělí 16. března 2015 k mimořádné změně jízdního řádu na autobusové lince Český Dub - Hodkovice nad Mohelkou  - Liberec. Změna se týká především spoje č. 55 s dosavadním odjezdem v 7:11 hodin z Hodkovic nad Mohelkou do Českého Dubu, který nově pojede o deset minut dříve, tedy v 7:01 hod. z Hodkovic nad Mohelkou. 

Vytvořeno 11.3.2015 10:20:00 | přečteno 631x | irena.libalova
load