Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. března 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Lékárna opět otevřena; Malá velká expedice na Bajkal; Zrušení filmového představení

Lékárna opět otevřena

Lékárna v Hodkovicích nad Mohelkou je od 11. března opět otevřena. Zavřeno bude ve dnech 19. a 20. března 2020.


Malá velká expedice na Bajkal

Městská knihovna v Hodkovicích nad Mohelkou Vás dnes 11. března 2020 srdečně zve od 18 hodin na cestovatelskou show Ivety Koudelové s promítáním fotek z cesty po Rusku k Bajkalskému jezeru. Promítání bude v prostorách knihovny a vstupné je dobrovolné.


Zrušení filmového představení

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou oznamuje, že z důvodu opatření vlády v boji proti koronaviru, se ruší páteční filmové představení.


Vytvořeno 11.3.2020 12:51:58 | přečteno 199x | irena.libalova
load