Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. června 2014, 17:00 hodin a pátek 13. června 2014, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Rybářské závody; Uzavření ordinace praktického lékaře; Uzavření městské knihovny.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou americkou romantickou komedii LÁSKY ČAS. Představení se uskuteční v pátek 13. června 2014 v 19:00 hodin.


Rybářské závody

ZO Českého rybářského svazu Hodkovice nad Mohelkou pořádá v sobotu 14. června 2014 rybářské závody pro dospělé a v neděli 15. června 2014 rybářské závody pro děti. Prezentace od 7:00 hodin. Děti nemusí mít rybářský lístek. 

Uzavření ordinace praktického lékaře

MUDr. Martin Malík oznamuje, že v pondělí 16. června 2014 bude ordinace praktického lékaře z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.  


Uzavření městské knihovny

Vedoucí Městské knihovny Hodkovice nad Mohelkou upozorňuje čtenáře, že knihovna bude v pondělí 16. června 2014 z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení. 

Vytvořeno 11.6.2014 16:37:29 | přečteno 858x | irena.libalova
load