Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. dubna a pátek 13. dubna 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na 3. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Vepřové hody - restaurace Na Koupališti

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

se koná ve středu 18. dubna 2018 od 18:00 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou komedii PŘÍŠERÁKOVI o rodině monster, která hledá svoje štěstí. Představení se uskuteční v pátek 13. dubna 2018 od 19:00 hodin.


Vepřové hody - restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zve na vepřové hody ve dnech 13. - 15. dubna 2018. V pátek i v sobotu posezení s hudbou. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu!

Vytvořeno 11.4.2018 15:47:22 | přečteno 227x | irena.libalova
load