Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. května a pátek 13. května 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hodkovické koloběžení; Hasičská soutěž - Záskalí 2016;Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český dokument Dana Přibáně TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU. Toto road movie mapuje zatím nejnáročnější cestu z Austrálie přes Indonésii, Malajsii a Thajsko. Představení se uskuteční v pátek 13. května 2016 od 19.00 hodin.


Hodkovické koloběžení.

Koloběžky Hodkovice - Pavel Štork zvou dospělé i děti na Den plný koloběžek. Od 13:00 hodin budou probíhat závody a závůdky. Koloběžky možno vypůjčit a i na volné projíždění zdarma. O tři koloběžky KOSTKA se bude losovat. V rámci odpoledne proběhne divadlo, guláš atd. Akce se koná v sobotu 14. května 2016 již od dopoledních hodin ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou.


Hasičská soutěž - Záskalí 2016.

Sbor dobrovolných hasičů Záskalí pořádá v sobotu 14. května 2016 od 9:30 hodin hasičskou soutěž - Záskalí 2016. Soutěž se koná pod kulturním domem na Záskalí. Občerstvení je zajištěno a všichni jste srdečně zváni.


Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM.

4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 18. května 2016 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na webu města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účast.

Vytvořeno 11.5.2016 16:44:15 | přečteno 470x | irena.libalova
load