Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. ledna a pátek 13. ledna 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Karneval na ledě; Lyžování na Buříně; Oldies Party na Koupališti; Celodenní rozvoz jídel - KáDéčko

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na francouzské životopisné drama ODYSEA.  Film ukazuje nejen život známého francouzského oceánografa Jacquese Cousteau, ale i tichý svět pod mořskou hladinou. Představení se uskuteční v pátek 13. ledna 2017 v 19:00 hodin.


Karneval na ledě

HC ARTUR ČAMBUZY pořádá v sobotu 14. ledna 2017 od 13:30 hodin Maškarní karneval na ledě. Součástí karnevalu bude prodej zimního bazarového sportovního vybavení. Vstupné 30 Kč, masky zdarma. Srdečně zvou pořadatelé.


Lyžování na Buříně

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl lyžování oznamuje, že lyžařský vlek na Buříně bude o víkendu v provozu v době od 9 do 16 hodin.

Oldies Party na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve v sobotu 14. ledna 2017 od 20:00 hodin na Oldies Party.


Celodenní rozvoz jídel - KáDéčko

KáDéčko Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že zahájilo celodenní rozvoz jídel. Objednat lze pizzy, hamburgery a všechny ostatní speciality na číslo 482 311 111. Po Hodkovicích samozřejmě rozvoz zdarma, po okolí Hodkovic za mírný poplatek. Objednávejte 482 311 111. Další info Facebook KáDéčko.

Vytvořeno 11.1.2017 12:23:42 | přečteno 391x | irena.libalova
load