Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. listopadu 2015, 11:00 hodin a 17:00 hodin

Otvírání Svatomartinského vína - Hotel Arcivévoda Štěpán; Svatomartinské menu a zvěřinové pochoutky - restaurace Na Koupališti; Pozvánka do kina.

Otvírání Svatomartinského vína - Hotel Arcivévoda Štěpán

Hotel Arcivévoda Štěpán na našem náměstí si Vás dovoluje pozvat 11. 11. 2015 v 11 hodin a 11 minut k otevření letošního Svatomartinského vína. Při této příležitosti se bude podávat Svatomartinské menu. Všichni jste srdečně zváni. 


Svatomartinské menu a zvěřinové pochoutky - restaurace Na Koupališti.

Restaurace Na Koupališti Vám nabízí v pátek 13. 11. 2015 od 11:00 hodin po celý den Svatomartinské menu, zvěřinové pochoutky, pečenou husu a Svatomartinské víno. Od 19:00 hodin zahrají kluci od doktora Srny. Personál restaurace se těší na Vaši účast. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny milovníky českých filmů na komedii Jana Hřebejka ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ. Co všechno se seběhne kolem nepovedeného únosu nevěsty, se dozvíte v pátek 13. listopadu 2015 v 19:00 hodin. 

Vytvořeno 11.11.2015 8:24:15 | přečteno 498x | irena.libalova
load