Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. února 2015 a pátek 13. února 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Hotel Hodkovice - masopustní speciality; Pozvánka do kina; HAD - zrušení nedělního představení; MUDr. Malík - změna telefonního čísla.

Masopust a zabíjačkové hody.

Hotel Hodkovice na náměstí nabízí od čtvrtka 12. února do soboty 14. února 2015 masopustní speciality. Otevřeno je od 10:30 do 22:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny příznivce americké série parodií hororů SCARY MOVIE na její 5. pokračování. Tentokrát se tvůrci nechali inspirovat dokumentárními horory Paranormal Aktivity. DOPORUČENÁ PŘÍSTUPNOST JE OD 12 LET. Představení se uskuteční v pátek 13. února 2015 v 19:00 hodin.


Hrajeme si s písničkami - ZRUŠENO!

HAD - NAše HOdkovické LOUtkové s politováním oznamuje všem, kteří se chystali na divadýlko v neděli 15. února 2015, že z důvodu nemoci se vystoupení nekoná. Děkujeme za pochopení. 


MUDr. Martin Malík - změna telefonního čísla.

MUDr. Martin Malík oznamuje svým pacientům změnu telefonního čísla do ordinace. Od 1. března 2015 bude nové číslo do ordinace 739 232 767. Staré číslo bude odpojeno. 


Vytvořeno 11.2.2015 15:10:24 | přečteno 598x | irena.libalova
load