Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 12. a pátek 14. září 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické městské slavnosti; Otevřené Tenneco od historie po současnost; Slavnostní otevření nové sportovní haly; Pozvánka na divadelní představení; Pozvánka na veřejné zasedání ZM

Hodkovické městské slavnosti

Srdečně Vás zveme na Hodkovické městské slavnosti, které se konají ve dnech 14. - 15. září 2018. Bohatý program slavností najdete na plakátech a na webu města. V rámci slavností proběhne také několik výstav. V pátek v 18:00 hodin bude zahájena výstava "T. G. Masaryk" a "Poklady z radniční půdy" v obřadní síni radnice, v sobotu v 10:00 hod. proběhne Vernisáž výstavy obrazů manželů Polívkových v 1. patře Kulturního domu a malou výstavu "Vzpomínka na hodkovické ochotníky" si můžete prohlédnout v cukrárně. Zúčastníte-li se letošních slavností v prvorepublikovém klobouku nebo čepici, budete odměněni!


Otevřené Tenneco od historie po současnost

V rámci Hodkovických městských slavností jste zváni v sobotu 15. září 2018  v době od 10:00 do 14:00 hodin na Den otevřených dveří do Tenneca. Za doprovodu hudby Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers si můžete prohlédnout celý výrobní areál. Připravena je také retrospektivní výstava "Ano, vyrábíme už 90 let!". Každý, kdo přijde s doplňkem ve stylu první republiky, dostane dárek.


Slavnostní otevření nové sportovní haly

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na slavnostní otevření nové sportovní haly, které proběhne v neděli 16. září 2018 od 15:00 do 17:00 hodin.


Pozvánka na divadelní přestavení

Divadelní soubor H.A.D. Vás srdečně zve na obnovenou premiéru hry Žerty Antona Pavloviče. Představení se hraje v neděli 16. září 2018 od 19:00 hodin v sále Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou.


Pozvánka na veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 19. září 2018 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání najdete na plakátech a na webových stránkách města.


Vytvořeno 12.9.2018 13:36:16 | přečteno 304x | irena.libalova
load