Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 12. prosince 2018, 11:00 a 17:00 hodin

Veřejná zasedání ZM; Pozvánka do kina; Hodkovická adventní cesta vzhůru; ZiPS 2018 - O pejskovi a kočičce; Třetí adventní koncert

Veřejné zasedání ZM

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 12. prosince 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinnou animovanou komedii USA ÚŽASŇÁKOVI  2. Představení se uskuteční v pátek 14. prosince 2018 od 17:30 hodin.


Hodkovická adventní cesta vzhůru

Spolek rodáků a přátel Hodkovic a H. A. D. Vás srdečně zvou na vánoční cestu kolem kapliček. Sraz je u první kapličky v sobotu 15. prosince 2018 v 16:30 hodin.


ZiPS 2018 - O pejskovi a kočičce

H. A. D. zve všechny malé i velké diváky do klubovny Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou na nedělní pohádku O pejskovi a kočičce. Začátek je v 15:00 hodin.


Třetí adventní koncert

V neděli 16. prosince 2018 od 18:00 hod. se koná v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou v pořadí třetí letošní adventní koncert. Tentokrát se Vám představí Bělský farní smíšený sbor. Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořeno 12.12.2018 10:51:52 | přečteno 226x | irena.libalova
load