Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 12. srpna a pátek 14. srpna 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Rozhodnutí hejtmana Libereckého kraje; Nabídka pracovních míst. 

Rozhodnutí hejtmana Libereckého kraje.

Hejtman Libereckého kraje vydal dne 10. 08. 2015 rozhodnutí č. 1/2015, kterým vyhlásil dobu zvýšeného nebezpečí požáru na území celého kraje. Až do odvolání platí zákaz rozdělávání otevřeného ohně, kouření a jakákoliv manipulace s ohněm v lese a bezprostředním okolí, na suchých travních porostech a na polích. Celé znění rozhodnutí najdete na úřední desce a webových stránkách města. 


Nabídka pracovních míst. 

Hledáme zaměstnance nebo brigádníky pro podnik Denso. Práce je vhodná pro muže i ženy. Plat od 90 Kč/hod. Volejte bezplatně 800 400 499. Všechny nabídky práce najdete na www.myvaszamestname.cz nebo volejte bezplatně 800 400 499.

Vytvořeno 12.8.2015 13:02:21 | přečteno 659x | irena.libalova
load