Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 12. února a pátek 14. února 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Výroční členská schůze SRPH; Hasičský ples; ZiPS - Pohádky o pejskovi a kočičce; Dovolená MUDr. Aulehle

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinný animovaný film TOY STORY 4: PŘÍBĚH HRAČEK. Představení se uskuteční v pátek 14. února 2020 v 17:30 hodin.


Výroční členská schůze SRPH

Spolek rodáků a přátel Hodkovic srdečně zve členy i nečleny, mladé i dříve narozené na veřejnou výroční schůzi, která se koná v pátek 14. února 2020 od 17:30 hodin v salonku restaurace Na Koupališti. Po skončení schůze proběhne přednáška na téma 160 let Pardubicko-liberecké dráhy a neuskutečněné "hodkovické" dráhy. Vyprávět bude Ing. Zdeněk Šindlauer autor knih a článků o historii železnic.


Hasičský ples

Sbor dobrovolných hasičů Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na tradiční Hasičský ples, který se koná v sobotu 15. února 2020 od 20:00 hodin v KáDéčku. K tanci a poslechu hraje skupina Náhodné setkání. Vstupné je 150 Kč.


ZiPS - Pohádky o pejskovi a kočičce

Na neděli 16. února 2020 je pro naše nejmenší připravena další pohádka Zimní pohádkové sezóny 2019/2020. Tentokrát nás navštíví divadlo Na Židli z Turnova a zahraje Pohádky o pejskovi a kočičce. Začátek představení je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě Hodkovice nad Mohelkou.


Dovolená MUDr. Jan Aulehle

Gynekologická ordinace MUDr. J. Aulehle bude v týdnu od 17. do 21. února 2020 uzavřena z důvodu dovolené. 
Vytvořeno 12.2.2020 10:13:02 | přečteno 193x | irena.libalova
load