Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. a pátek 15. června 2018, 11:00 a 17:00 hod.

Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou  zve všechny diváky na třetí pokračování hudební komedie USA LADÍME 3. Představení se uskuteční v pátek 15. června 2018 od 19:00 hodin.


Nohejbalové utkání

Nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Semčice se koná v pátek 15. června 2018 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 

 


Vytvořeno 15.6.2018 10:34:30 | přečteno 275x | irena.libalova
load