Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. a pátek 15. května 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka na nohejbalové utkání; Grilování kuřat; Hodkovické koloběžení; Hasičská soutěž Záskalí; Posezení s myslivci; Volejbalová přípravka; Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou. 


Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film Ireny Pavláskové FOTOGRAF. Film je volně inspirován osudy známého českého fotografa Jana Saudka. V hlavní roli se představí Karel Roden. Film je vhodný od 15 let. Představení se uskuteční v pátek 15. května 2015 od 19:00 hodin.


Pozvánka na nohejbalové utkání.

V rámci přeboru Libereckého kraje se koná v pátek 15. května 2015 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti  nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice a Šmidliboys Chotyně. Občerstvení je zajištěno.


Grilování kuřat.

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve v pátek 15. května 2015 od 18:00 hodin na grilování kuřat a od 19:00 hodin na posezení s harmonikou. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Hodkovické koloběžení.

3. ročník závodu se uskuteční již tuto sobotu 16. května 2015 ve Skalním údolí. Den plný koloběžek pro děti i dospělé, které bude možno si zdarma půjčovat jak na volné projíždění, tak, a to především, na závody. Již v 7:00 hodin ráno odstartuje 12ti hodinovka. Hlavní program krátkých závodů bude probíhat od 13:00 hodin ve Skalním údolí. Opět budou z účastníků vylosováni tři, kteří vyhrají koloběžky Kostka. Kromě jiného občerstvení bude připraven tradiční koloběžkový guláš. Podrobnější informace v obchodě kol. Pořadatelé se těší na setkání s Vámi. 


Hasičská soutěž Záskalí.

Sbor dobrovolných hasičů Záskalí pořádá v sobotu 16. května 2015 od 9:30 hodin pod Kulturním domem na Záskalí HASIČSKOU SOUTĚŽ. Zábava a občerstvení jsou zajištěny. Srdečně zvou pořadatelé.


Posezení s myslivci.

Myslivecké sdružení Boženice si Vás dovoluje pozvat na Posezení s myslivci s mysliveckou kuchyní, které se koná v sobotu 16. května 2015 do 10:30 hodin v Myslivecké klubovně v Hodkovicích nad Mohelkou.


Volejbalová přípravka.

Upozorňujeme, že volejbalová přípravka se koná v sobotu od 14:30 hodin venku na volejbalovém hřišti vedle fotbalového hřiště.


Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou.

Pizzerie Hodkovice opět v provozu. Nabídka, ceny i telefonní číslo zůstávají stejné. Personál se těší na Vaši objednávku. 


Vytvořeno 13.5.2015 9:34:58 | přečteno 701x | irena.libalova
load