Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. července 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Fotovycházka; Penzion IDEAL Jílové; Prodej meruněk

Hodkovické léto her a zábavy pokračuje

Tentokrát Vás zveme Vás na FOTOVYCHÁZKU za krásami našeho města a okolí s fotografem Jiřím Kouřilem. S sebou fotoaparáty a dobrou náladu. Sraz je ve čtvrtek 14. července 2016 v 17:00 hodin na náměstí u kašny.


Penzion IDEAL Jílové

Penzion IDEAL, Jílové 86 Vás zve k návštěvě hospůdky. Otevřeno je každý čtvrtek, pátek a sobotu vždy od 11:00 do 22:00 hodin. Těší se na Vás provozovatelé.


Prodej meruněk

Zítra 14. července 2016 do 9:00 hodin bude zahájen meruňky v Krátké ulici u paní Erbenové. Cena 45 Kč/kg.

Vytvořeno 13.7.2016 17:08:19 | přečteno 479x | irena.libalova
load