Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. dubna 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Veřejné zasedání ZM.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český detektivní film, s Oldřichem Kaiserem v jedné z hlavních rolí, RUDÝ KAPITÁN. Děj filmu je zasazený do 90. let 20. století a odkrývá zločiny spojené s StB. Doporučená přístupnost je od 15 let. Představení se uskuteční pátek 15. dubna 2016 v 19:00 hodin.


Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou.

3. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 20. dubna 2016 od 18:00 hodin v salónku v přízemí Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách města a na plakátech. Těšíme se na Vaši účastVytvořeno 15.4.2016 12:24:24 | přečteno 427x | irena.libalova
load