Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. listopadu 2019, 11:00 a 17.00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka na akce u příležitosti výročí 17. listopadu; Pozvánka do kina

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

6. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 13. listopadu 2019 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka na akce u příležitosti výročí 17. listopadu

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve tuto neděli 17. listopadu 2019 v 15:00 hodin na výsadbu stromů pro přivítané občánky města Hodkovice nad Mohelkou, v 17:00 hodin na slavnostní koncert českých árií "Na křídlech svobody" v podání sólistů Divadla F. X. Šaldy v Liberci do Městského kina a v 18:15 hodin na vzpomínkové setkání pro širokou veřejnost u sochy T. G. Masaryka na náměstí.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny fanoušky studia Marvel na strhující finále v téměř tříhodinovém filmu USA - AVENGERS: ENDGAME. Představení se uskuteční v pátek 15. listopadu 2019 již v 18:00 hodin.Film je přístupný od 12 let.


Vytvořeno 13.11.2019 10:48:34 | přečteno 300x | irena.libalova
load