Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. prosince a pátek 15.prosince 2017, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Hodkovická adventní cesta vzhůru 2017; Adventní koncert - Podještědské hudební seskupení; Dovolená ve sběrném dvoře; Prodej vánočních kaprů; Prodej vánočních stromků

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

8. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Hodkovická adventní cesta vzhůru 2017

Spolek rodáků a přátel Hodkovic a H.A.D. Vás srdečně zvou na vánoční cestu kolem kapliček. Začátek je u první kapličky v sobotu 16. prosince 2017 v 16:30 hodin. Malé občerstvení je zajištěno. Pod vánoční stromeček můžete přinést trochu jídla pro zvířátka. Pořadatelé se těší na setkání s Vámi v tomto předvánočním čase. 


Adventní koncert - Podještědské hudební seskupení

V neděli 17. prosince 2017 od 18:00 hodin jste srdečně zváni do kostela sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou na poslední letošní adventní koncert v podání Podještědského hudebního seskupení. 


Dovolená ve sběrném dvoře

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude z důvodu čerpání dovolené v době od 18.prosince 2017 do 1. ledna 2018 uzavřen. Děkujeme za pochopení. 


Prodej vánočních kaprů

MO ČRS Hodkovice nad Mohelkou bude prodávat vánoční kapry v rybářském domku u rybníka (Malá strana 272, Hodkovice nad Mohelkou) v pátek 22. prosince od 8:00 do 16:00 hodina a v sobotu 23. prosince 2017 od 8:00 hodin do vyprodání. 


Prodej vánočních stromků

Železářství Bradáč nabízí vánoční stromky řezané i v kontejneru. Jedle, borovice a stříbrný smrk. Vysoká kvalita, rozumná cena .

Vytvořeno 13.12.2017 10:47:43 | přečteno 360x | irena.libalova
load