Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. února a pátek 15. února 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; ZiPS 2019 - Jak se vychovávají medvědi; Karneval na lyžích; Vepřové hody v KáDéčku; Hlas Koupaliště; Penzion V Údolí v Jílovém; Obchod s ovocem a zeleninou

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový český film CHVILKY. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 15.února 2019 v 19:00 hodin.


ZiPS 2019 - Jak se vychovávají medvědi

V neděli 17. února 2019 se můžete těšit na vyprávění o tom JAK SE VYCHOVÁVAJÍ MEDVĚDI. Vyprávět přijede Lenka Hřibová ze Semil. Začátek je v 15:00 hodin v klubovně Monroe v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou.


Karneval na lyžích

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou vás všechny srdečně zve na karneval na lyžích, který se koná v sobotu 16. února 2019 od 13:30 hodin na Buříně. Sraz masek je ve 13:15 hodin u horní stanice vleku. Masky mají vlek celé odpoledne zdarma. Občerstvení zajištěno. Těší se na vás pořadatelé z lyžařského oddílu.


Vepřové hody v KáDéčku

Restaurace KáDéčko Vás zve na vepřové hody konající se od pátku 15. února do neděle 17. února 2019. Na jídelním lístku budou tradiční speciality z vepřového masa připravené z kvalitních surovin a čepovat se bude mimo jiné pivo z Beranova pivovaru z Trávníčku. Rezervovat stůl si můžete na čísle 482 311 111.


Hlas Koupaliště

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 16. února 2019 od 18:00 hodin soutěž "Hlas Koupaliště". Personál restaurace se těší na Vaši účast.


Restaurace a penzion V Údolí v Jílovém

Restaurace s penzionem V Údolí v Jílovém se dovoluje pozvat nejen všechny zamilované na posezení a připomenutí svátku Sv. Valentýna. Jen pro Vás je připraveno od čtvrtku 14. února do neděle 17. února 2019 speciální valentýnské menu, předkrmy a dezerty, samozřejmě i další minutkové speciality, pizzy, a to vše v útulné a krásné restauraci a salonku. Otevřeno je od 11:00 do 22:00 hodin, v pátek a v sobotu až do 23:00 hodin. Restaurace a penzion v Jílovém se těší na Vaši návštěvu.


Obchod s ovocem a zeleninou

Obchod s ovocem, zeleninou a dalšími zdravými dobrotami na náměstí je znovu otevřen, a to od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin a v sobotu do 12:00 hodin. Těšit se můžete na velký výběr čerstvé zeleniny, šťavnatého ovoce, výborného pečiva, bezlepkových potravin a na dobroty pro diabetiky. Pochutnat si zde můžete také na výborné Vilémově kávě, ze které Vám rádi připravíme espresso, laté nebo capuccino. Při nákupu nad 300 Kč dostanete kávu zdarma. Přijďte se podívat do obchůdku s ovocem a zeleninou a udělejte něco pro své zdraví.

Vytvořeno 13.2.2019 11:11:45 | přečteno 260x | irena.libalova
load