Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. prosince 2016, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Hodkovická adventní cesta vzhůru; Vánoční Oldies party; Adventní koncert Al Fianco; Dovolená - sběrný dvůr v  Pelíkovické ulici; Dovolená - gynekologická ambulance.

Veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou

8. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se uskuteční ve středu 14. prosince 2016 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání najdete na webových stránkách města a na plakátech. 


Hodkovická adventní cesta vzhůru

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic a H.A.D. Vás srdečně zvou na vánoční cestu kapličkami, která se uskuteční v sobotu 17. prosince 2016. Začátek je v 16:30 hodin u první kapličky. Uvidíte postavy z Betléma, můžete si zazpívat koledy za doprovodu kytary a trumpety. Pro každého je připraveno malé překvapení. S sebou přineste trochu jídla pro zvířátka pod vánoční stromek.Občerstvení je zajištěno - výdělek bude použit na fond oprav památek. Pořadatelé se těší na setkání s Vámi v tomto předvánočním čase. 


Adventní koncert Al Fianco

Město a Městské kulturní středisko v Hodkovicích nad Mohelkou společně s kulturní komisí Vás srdečně zvou na adventní koncert hudebního souboru Al Fianco. Koncert se koná v neděli 18. prosince 2016 od 18:00 hodin v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou.

Vánoční Oldies party

Restaurace KáDéčko v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na Vánoční Oldies party konanou dne 17. prosince 2016. Akce začíná ve 20:00 hodin . Jako host večera vystoupí živě ve 22:00 hodin  kapela S.R.O. Vstupné zdarma. Kolektiv KáDéčka se na Vás všechny již těší.


Štěpánská zábava

Restaurace "Hotel Arcivévoda Štěpán" Vás srdečně na Štěpánskou zábavu v pondělí 26. prosince 2016 od 20:00 hodin. K poslechu a tanci zahraje duo DONAHA. Vstupné je 120 Kč a vstupenky jsou v prodeji přímo v restauraci.


Dovolená sběrný dvůr v Pelíkovické ulici

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude od soboty 17. prosince do 31. prosince 2016 uzavřen z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení. 


Dovolená - gynekologická ambulance

MUDr. Jan Aulehle oznamuje, že ve dnech 21. a 28. prosince 2016 bude gynekologická ambulance v Hodkovicích nad Mohelkou uzavřena. Děkujeme za pochopení. 


Vytvořeno 14.12.2016 10:59:55 | přečteno 380x | irena.libalova
load